Vyžádejte si demo

Vyplňte formulář a naplánujte si ukázkové demo

Vaši žádost jsme úspěšně přijali.
Náš tým vás bude brzy kontaktovat.

Kliknutím na tlačítko „Vyžádat demo“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Chytré a digitální financování  pro vaše zákazníky

E-shopy získají financování od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč během 10 minut a to na základě jejich výkonu a dat, čímž podpoříte jejich růst a lifetime value. To vše pod vaší vlastní značkou, online a jednoduše.

Mám zájem

Jak to funguje?

Krok 1.

Žádost během 10 minut

Propojení e-shopu na Lemonero probíhá online a na jedno kliknutí. Zákazník nahraje běžně dostupné dokumenty a zvolí si výši financování.

Krok 2.

Podpis a odeslání peněz

Podpis probíhá také kompletně online a peníze má váš zákazník na účtě do 10 minut.

Krok 3.

Unikátní splátkový model

Se splátkami si váš zákazník nemusí lámat hlavu. Strhávají se automaticky z jeho transakcí a příjmů.

Mám zájem

Řešení, kterému e-shopy důvěřují

Schvalujeme až 80 % žádostí

Financování malých a středních e-shopů banky kvůli nedostatku dat nezvládají. Umožněte svým zákazníkům investovat do zásob, vybavení skladu nebo nakopnutí marketingu díky využití  financování založeného na datech a výkonu jejich e-shopu. Navíc využíváme revenue-based model plateb založený na příjmech, který je jednoduchý a vaši zákazníci si jej oblíbí.

"Super služba například když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu."
Vít Zelenka
Díky financování Lemonero nemusel e-shop Piercing.cz při expanzi na zahraniční trh použít tak velkou část vlastního cash flow.
Klára Konečná
"Thanks to Lemonero financing in the amount of CZK 300,000, we were able to increase our stocks. And also, thanks to that, our year-on-year turnover was increased by 50%"
Michal Klement

Co můžete získat z partnerství s Lemonerem?

Více než 60 % e-shopů potřebovalo v posledních 2 letech finanční prostředky na zahájení, provoz a rozvoj svého podnikání. Tradiční bankovní instituce je ale neumí optimálně obsloužit. S Lemonerem můžete nabízet rychlé a chytré financování na základě dat a výkonu e-shopu přímo pod vaší vlastní značkou.

Zvýšení
objemu transakcí

Snížení
odchodu e-shopů

Posílení
růstu e-shopů

Zvýšení celkové
hodnoty zákazníků

Získání nového
zdroje příjmů

Zvýšení
lifetime value

Společně měníme svět eCommerce

“Společně tvoříme revoluci ve financováni eCommerce v ČR”
Jan Laštůvka, CEO Lemonero
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Ok“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Nastavení".